Kisamunsag Yeşim Taşı

kisamunsag

Yeşim taşının dünya üzerinde bulunan bir çok çeşidi vardır. Bu ayrımlar genellikle rengine, sertliğine, çıktığı bölgeye, far-infrared yansıtma gücüne ve içerisinde barındırdığı minerallere göre yapılır. Yeşim Taşları arasında insanlara en faydalı olan cinsi KISAMUNSAG dır. Ciddi anlamda hakkında araştırmalar yapılmış ve sertifikalandırılmış özelliklere sahip olan ve şu an Çin'in başkenti Pekin de bulunan Jeoloji Müzesinde de, Dünyanın En Değerli Yeşim Taşı olarak sergilenen taşın adı KISAMUNSAG dır.

Yüzyıllardır taşların insan vücuduna olumlu etkilerini biliyoruz. İnsanlık, eski çağlardan beri bu taşları daha şık ve güzel görünmenin yanında şifa için de kullanıyor. Jibell hem daha şık görünmek hem de vücut enerjimizi dengeli hale getirmek için doğal taşları kullanarak sizler için özel takılar tasarlıyor. Vücut dengesini, metabolizmayı, kan basıncı ve tansiyonu dengelemeye yardımcı, aynı zamanda şık tasarımlara sahip, doğal taşlar kullanarak yapılan takı ve aksesuarları sizlere sunuyor.

Jibell Ürünelrinde kullanılan taş ORJİNAL KISAMUNSAG dır. Bu taşı bu kadar özel yapan şeylerden bazıları şunlardır. Bakterilerden kaynaklanan kötü kokuya olan etkisi, ağrılar üzerindeki etkisi, beden enerjisine olan etkisi vs. sayabiliriz.